Legalny Autozłom-> demontáž a kasace vozidel- Żory

Naše společnost působí na trhu od roku 2003. Působíme na základě rozhodnutí Slezského Vojvodství ŚR.II.6620-22 / 55/2/05. Povolení Slezského vojvodství 68. Vydáváme potřebné certifikáty. Všechny papírování zpracováváme za 5 minut!
Nabízíme demontáž automobilů a sešrotování za hotové.
Přijmeme každé vozidlo pro demontáž, poskytuje zákazníkovi bezplatný odtah a odvoz.

Požadované dokumenty:

  • auto s identifikačními znaky(čitelné)- motor, karoserie
  • osvědčení o registraci a dokument potvrzující údaje o vozidle
  • v případě, že byl registrační dokument zastaven policií, osvědčení o registraci vozidla potvrzená komunikačním oddělením
  • identifikační průkaz vlastníka vozidla
  • v případě spoluvlastníka je vyžadováno oprávnění podepsané druhým spolumajitelem

Nejen poškozené automobily, ale i rozbité vozy jsou přijímány do šrotu, ale také takové, jejichž technický stav již neumožňuje další využití.
I když auto stále jezdí, ale neprojde technickou kontrolou. Pokud oprava překročí hodnotu vozidla, je čas dát vozidlo na šrot. V závislosti na hmotnosti auta můžete získat 300 až 1000 zlotých za to.

Sešrotování vozidel v profesionální demontážní stanici, je konečným řešením, ale je také nutné z bezpečnostních důvodů. Někdy nestojí za to, že by se mělo opravit staré auto, které se může kdykoli rozbít po silnici, čímž vzniká nebezpečí pro cestující a další účastníky silničního provozu.
 
Co je demontáž automobilů?

Každé vozidlo předané k demontáži je sušené, pak je hodnocene z hlediska všech prvků, které mohou být předmětem dalšího prodeje.
Zaměstnanci cení autodíly, které jsou pro využití, s výjimkou těch, které nemohou být dále prodány kvůli omezením podle zákona.

Zaměstnanci cení autodíly, které jsou pro využití, s výjimkou těch, které nemohou být dále prodány kvůli omezením podle zákona.
Zbývající část vozidla je rozdělena na jednotlivé skupiny odpadů: sklo, plasty, šrot, a převedena na subjekty oprávněné k recyklaci. Každé vozidlo podléhá individuálním cenám. Nejnižší cena je přibližně 500PLN / t 1 t x hmotnost vozidla, která je uvedena v registračním dokumentu.

Proč stojí za využití firmy AutoZłom Żory?
Veškeré formality spojené s předáním vozu zvládneme do 5 minut. Zaručujeme platbu v hotovosti!
V okruhu 50km od sídla naší stanice poskytujeme zdarma vyzvednutí auta na sešrotování.
Pokud máte auto, které již není dovoleno řídit, doporučujeme co nejdříve rozhodnout o jeho sešrotování. Připomínáme, že za vozidla, která nebudou převedeny na šrot, musíte platit pojištění.

Pokud je vůz sešrotován v průběhu doby pojištění, po kasaci může majitel získat část pojistného za období od data vyřazení do závodu až do konce platnosti pojistky.

kontakt

Máte nějaké dotazy ohledně demontáže automobilů?
Chcete zrušit vozidlo?

Volejte:

telefon

telefon